• 0

mobil sesli chat

 Mobil uyumlu Sesli kameralı chat odalları.

Mobil sesli sohbet ve mobil sesli chat   ortamına uyumlu  bir şekilde tasarlanmıştır

Mobil chat ve Mobil sohbet siteleri arasında en ideal olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Siz bu güzel platformda yerinizi almak istermisiniz ? Yapmanız gereken sadece Kendinize  nick ( takma ad) yani veya gercek adınızı kullaranarak sohbet odalarınıza katıla bilirsiniz.Pinyo.net  istediğiniz cihazla bağlana bilirsiniz.Marka önemi hiç yok tablet,pc,leptop,bilgisiyar,smart televizyon, mac diz üstü, Veya mobil giriş yapacaklar için ise Apple İphone, Motorola, General MobileAcer, Asus, Htc, Dopod, BenQ, Toshiba, Sony, Panasonic, Fujitsu, Grunding Mobile, Telefunken, Siemens,BlackBerry. Hepsinde sorunsuz olarak çalışmaktadır.

Pinyo !!  Mobil Sesli Chat uygulamamızda hiç bir şekilde din,dil,mehsep,siyah, beyaz,ırk, ayrımı yapmak yaşaktır.

mobil sesli sohbet odalarımızda sizler için 7/24 saat kesintiz  site adminleri tarafından korunmaktadır. sitemizde site kurallarına uymayan  x, kişi ve kişiler site yöneticileri tarafından Süresiz uzaklaştırma (ban) cezası verelecektir. Sitemiz tamamen seviyeli arkadaşlık ortamına sahiptir.

Sohbet dünyasına açılan kapı.

Merhaba;  Chat Duy Mobil Sesli chat Uygulama,Kullanıcıları,

1 Numaralı Canlı Grup ve Sesli Sohbet,Yazılı Chat Uygulamasıdır. Aynı zamanda eğlendiren ve güldüren topluluğa sahiptir. Mobil Sesli Sohbet‘leriniz ile beraber  yakınlardaki ya da dünyanın her yerinden insanlarla oyunlar oynama imkanı sağlar.Oyun tarzı genel olarak kültür,bilgi,beceri,kelime oyunları üzerinde inşa edilmiştir.
Yeni arkadaşlar edinmek mobil sesli chat uygulamasıyla bu kadar kolay olsa gerek.
Her gün binlerce İnsanın  uygulamaya dahil olduğu mobil sesli !! mobil sesli chat sohbet odallarında sizde yerinizi almak istemezmisiniz.Seçim yapılabilecek tonlarca konu mevcutken, +50 ülke zaten kapsama alanındadır.
Uzakta olan arkadaşlarınızla sanki yanınızdaymış gibi parti yapın:
Arkadaşlarınız nerede olursa olsun ,Grupta yapılan sesli sohbetle ve yazılı chat  en sevdiğiniz müzikleri odanın içinde yayınlayabilir, karoke yapabilir, grup sohbetinde doğrudan oyunlar oynatabilirsiniz. Haydi Partiye!


Leave a Reply

Alternatif chat kanalı olarak chat.gen.tr paylaş butonu adresini de tavsiye ediyoruz